1953'den beri Türkiye'nin En Büyük Kariyer Kulübü!

Türkiye’nin ek köklü öğrenci kulübü İşletme ve Ekonomi Kulübü, 63 yıldır süregelen yenilikçi ve önce bir vizyonu ile her sene olduğu gibi bu sene de birbirinden başarılı çalışmalara imza atıyor.

1953  yılında  Robert Koleji bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulan kulüp 1975’te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990  yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü  adını almıştır. Şu anda pek çok ayrı koldan sayısız  faaliyet gerçekleştiren İşletme ve Ekonomi Kulübü, 20 yıldır çıkardığı kampüs dergisi Dinamik’i gazete formatına çevirerek 5 yıldır Dinamik Gazete’yi  çıkarmaktadır.

17 yıldır bir uluslararası öğrenci kongresi olan Brandmarker’ı gerçekleştirmekte, 10 yıldır devam eden Finance Break’i düzenlemektedir. Bu sene ikincilerini düzenlediği defa düzenlediği Enterprize Girşimcilik Yarışması ve Boğaziçi Marka Zirvesi ile öncü çizgisini korumaktadır. Geçtiğimiz yıl portföyünde revize ettiği Brandmarker Marketing Challenge ve yeni eklediği Investimate Borsa Yarışması  ile “amatör ruh, profesyonel iş” vizyonunu elinden bırakmayarak kariyer alanında öncü kulüp olmaya devam etmektedir.