Bu yıl 10.su düzenlenen Finance Break finans haftamız 5-9 Aralık tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde gerçekleşecek. Önceki yıllarda 500’ün üstünde öğrencinin ilgiyle takip edip katıldığı; Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Merkez Bankası Başkanı Gazi Erçel, Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, LSE Profesörü Richard Jackman gibi isimlerin konuşmalarıyla şekillenen Finance Break bu yıl da finans dünyasının en önemli isimleriyle öğrencileri buluşturacak.

Bu sene 10.su düzenlenen Finance Break Finans Günleri, son dönemde Türkiye ve dünyanın karşı karşıya kaldığı önemli gelişmelerin ekonomi ve finans üzerindeki etkisini ele aldığı ‘Beklenmeyene Finansın Tepkisi’ temasıyla karşınızda!

63 yıllık tecrübesinin getirdiği bakış açısıyla hızla gelişen dünyanın dinamizmini yakalayan İşletme ve Ekonomi Kulübü, Finance Break Finans Günleri ile üniversite öğrencilerine finans sektörünü ve ekonomiyi keşfetme imkanı sağlarken, workshop’lar ve soru-cevaplar ile öğrencilerin de işin içine girmesini sağlıyor.

finance-break-fb-cover